Okouzlující květinová expozice: Nechte se hýčkat barvami jara na výstavišti Morava

FlorExpo Jaro na Moravě nabídne v dubnu okouzlující květinovou expozici, prodej zahradního nábytku a stromků, odborné přednášky a relaxaci. Navštivte tuto jedinečnou akci, užijte si jarní atmosféru a nakupte vše potřebné pro dům a zahradu.

18.- 21. duben 2024 - Nastal čas rozloučit se s dlouhými zimními večery a výstaviště na Moravě nás srdečně zve k oslavě příchodu jara. V dubnu se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek ve formě okouzlující květinové expozice FlorExpo Jaro. Tento jedinečný veletrh nabídne návštěvníkům nejen z Moravy možnost obdivovat krásu jarních květin, ale zároveň poskytne příležitost nakoupit vše potřebné pro domeček a zahradu.

FlorExpo Jaro: Pestrá paleta květin, stromků a zahradního nábytku

Kromě krásně aranžovaných květinových výstav, které budou tvořeny ze stovek různých jarních řezaných květin, bude veletrh nabízet i bohatý doprovodný program nejen pro dospělé, ale i pro nejmenší návštěvníky. FlorExpo Jaro uspořádá aranžování květin v přímém přenosu, kde si budete moci prohlédnout umělecké dílo v plném rozkvětu, odborné přednášky a poradny.

Jarní atmosféra, zábava a relaxace

Organizátoři FlorExpo Jaro připravili pro návštěvníky příjemné posezení přímo v expozici, kde si budete moci vychutnat šálek skvělé kávy nebo skleničku kvalitního moravského vína. To vše za zvuků hudebního programu, který veletrh oživí a dodá charakteristickou jarní atmosféru. Tato akce bude také prodejní, takže si zde lidé u prodejců zakoupí vše, co potřebují pro dům a zahradu, od květin, přes stromky až po zahradní nábytek.

FlorExpo Jaro: Setkání milovníků květin na Moravě

Dubnová akce FlorExpo Jaro se tak stane prvním letošním jarním setkáním milovníků květin a zahrádek na Moravě. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost oslavit příchod jara v inspirujícím prostředí plném krásných květin, odborných rad a relaxační zábavy. Navštivte FlorExpo Jaro a užijte si pohodový den plný jarní atmosféry a těšte se na nákupy všeho, co potřebujete pro svou zahradu a dům.