Tip: Užijte si listopadový sváteční den ve FUN Areně Cheb a užijte si plno zábavy s celou rodinou

Za pár dní nás čeká státní svátek a my vám přinášíme tip, jak tento volný den strávit. Navštivte zábavní centrum FUN Arena Cheb a užijte si den plný radosti.

Zábavní centrum FUN arena Cheb je místo, kde zažijete zábavu, ale i sportovní vyžití. Při krásném počasí se můžete projet v luxusních motokárách na venkovní dráze. Ale ani ošklivé počasí není překážkou pro návštěvu FUN arény Cheb, protože se zde kromě jiného skrývá i dráha vnitřní. Děti jistě ocení virtuální svět, kde si mohou vyzkoušet neomezeně zběsilou jízdu na motorce, vodním skútru, v závodním voze nebo Jurský svět, kde se bojuje o vlastní život

Odreagujte se v Jumpareně

Místo, kde se perfektně odreagujete je Jumparena! Zde na Vás čeká spoustu atrakcí. Vyzkoušejte například olympijskou trampolínu, nafukovací airback o rozměru 25 metrů čtverečních nebo trampolíniště o šestnácti trampolínách, kde můžete zkoušet různé skoky a přemety zcela bez obav. 

Vyzkoušejte bláznivou atrakci Spider wall

Máte rádi výšky a adrenalin? Vyzkoušejte lezeckou stěnu, kde žádný pád není nebezpečný! Přímo pod stěnou se totiž nachází molitanové moře. Při přetlačované na kladině si můžete obrousit svou obratnost a rovnováhu. Staňte se profesionálním basketbalistou i bez dvou metrů a zaházejte si na koš přímo z trampolíny! Zaručenou zábavou pro Vás bude Spider wall. A co že se tam dělá? Oblečete si speciální oblek, vyskočíte na trampolíně co nejvýše a plácnete sebou na zeď, na kterou se přilepíte díky suchému zipu! Zde jsou slzy smíchu opravdu nevyhnutelné. 

Šíleně zábavné rodinné závody

Pokud si vzpomínáte na ,,Hry bez hranic“, ,,Opičí dráhu“ či ,,Nijna faktor“, je tohle přesně to místo, kde si tyto blázniviny můžete vyzkoušet! Na dráze je možno závodit na čas ve dvojici, a tak si můžete uspořádat rodinné závody. Jako další můžete vyzkoušet Multiball. Jedná se o interaktivní sportovní a herní konzoli, která spojuje fyzickou aktivitu s digitálními hrou. Přináší širokou škálu her pro všechny věkové kategorie i úrovně dovedností.

V areálu FUN Areny najdete také restauraci, kde můžete využít catering

Po náročném, ale zábavném dni plném smíchu ve FUN areně Cheb si můžete odpočinout a načerpat síly v restauraci, která je součástí areálu. Vychutnat si zde můžete minutky i hotová jídla, odpočinout si u výborné voňavé kávy, ale pochutnat si můžete i na čepovaném pivu. Restaurace je bezbariérová a lze zde uspořádat soukromé či firemní akce nebo si objednat catering. V letošním roce jsme zde uspořádali teambuilding, který byl díky jízdě v motokárách a perfektní obsluze nezapomenutelný.

Zdržte se ve FUN Areně a využijte možnosti ubytování

Pokud chcete všechno stihnout, ale máte strach, že to za jeden den nezvládnete, řešení je jednoduché. Přímo v centru zábavy se můžete i ubytovat a vyrazit na další atrakce druhý den. Problém je vyřešen.

Pozn. redakce: FUN arenu Cheb rozhodně stojí za to navštívit. Udělejte radost svým bízkým dárkovým poukazem!

Andrea Ježková, mediální skupina REGION24

FUN Arena Cheb
Potočiště 3, 350 02 Odrava

Tel
.: +420 737 878 891
E-mail
: fun@funarenacheb.cz
Web
www.funarenacheb.cz
Facebook
FUN Arena Cheb
Instagram
: fun_arena_cheb

Provozní doba areálu:

Po - Ne 10:00 do 21:00 hod.

Zdroj fotografie: https://funarenacheb.cz/virtualni-svet