V Rokycanech po odchodu z klubu dva muži (18, 21) zbili pětatřicetiletého muže do bezvědomí a ukradli mu peněženku a telefon. Kriminalisté je obvinili z loupeže; stíháni jsou na svobodě.
Celý článek si přečtěte zde:
PLZEŇSKO: Noví „kamarádi“ z rokycanského klubu muže brutálně zbili do bezvědomí a okradliZdroj: REGIONPLZEN.CZ


