PLZEŇSKO

Kam za zábavou v Karlovarském kraji? Vyražte do FUN areny Cheb!

Zábavní centrum FUN arena Cheb je místo, kde zažijete zábavu, ale i sportovní vyžití. Při krásném počasí se můžete projet v luxusních motokárách na venkovní dráze. Ale ani ošklivé počasí není překážkou pro návštěvu FUN arény Cheb, protože se zde kromě jiného skrývá i dráha vnitřní. Vaše ratolesti jistě ocení také virtuální realitu, která je dnes velice oblíbená právě u mládeže. 

Podívejte se, co všechno na Vás ve FUN areně Cheb ještě čeká!

Místo, kde se perfektně odreagujete je Jumparena! Zde na Vás čeká spoustu atrakcí. Vyzkoušejte například olympijskou trampolínu, nafukovací airback o rozměru 25 metrů čtverečních nebo trampolíniště o šestnácti trampolínách, kde můžete zkoušet různé skoky a přemety zcela bez obav. 

Vyzkoušejte lezeckou stěnu, Spider wall nebo přetlačovanou na kladině

Máte rádi výšky a adrenalin? Vyzkoušejte lezeckou stěnu, kde žádný pád není nebezpečný! Přímo pod stěnou se totiž nachází molitanové moře. Při přetlačované na kladině si můžete obrousit svou obratnost a rovnováhu. Staňte se profesionálním basketbalistou i bez dvou metrů a zaházejte si na koš přímo z trampolíny! Zaručenou zábavou pro Vás bude Spider wall. A co že se tam dělá? Oblečete si speciální oblek, vyskočíte na trampolíně co nejvýše a plácnete sebou na zeď, na kterou se přilepíte díky suchému zipu – zde je brek ze smíchu opravdu nevyhnutelný

Ještě nemáte dost?

Pokud si vzpomínáte na ,,Hry bez hranic“, ,,Opičí dráhu“ či ,,Nijna faktor“, je tohle přesně to místo, kde si tyto blázniviny můžete vyzkoušet! Na dráze je možno závodit na čas ve dvojici, a tak si můžete uspořádat rodinné závody. Jako další můžete vyzkoušet Multiball. Jedná se o interaktivní sportovní a herní konzoli, která spojuje fyzickou aktivitu s digitálními hrou. Přináší širokou škálu her pro všechny věkové kategorie i úrovně dovedností.

Doplnit energii můžete v restauraci přímo v areálu

Po náročném, ale zábavném dni plném smíchu ve FUN areně Cheb si můžete odpočinout a načerpat síly v restauraci, která je součástí areálu. Vychutnat si zde můžete minutky i hotová jídla, odpočinout si u výborné voňavé kávy, ale pochutnat si můžete i na čepovaném pivu. Restaurace je bezbariérová a lze zde uspořádat soukromé či firemní akce nebo si objednat catering.

Zůstaňte klidně dva dny a využijte ubytování v centru zábavy

Pokud chcete všechno stihnout, ale máte strach, že to za jeden den nezvládnete, řešení je jednoduché. Přímo v centru zábavy se můžete i ubytovat a vyrazit na další atrakce druhý den. Problém je vyřešen.

Kartarena Cheb je největší specializovaný závodní okruh v ČR

Víte, že má Kartarena v Chebu je největší a nejmodernější specializovaný závodní okruh v České republice a rozkládá se na ploše více než 80.000m2? Přečtěte si také rozhovor s paní Petrou Hlinovskou z FUN areny Cheb.

Chcete si zajezdit na dráze, kde trénuje šampionka Martina Rumlenová? Navštivte nové zábavní centrum FUN arena Cheb.

Pozn. redakce: FUN arenu Cheb rozhodně stojí za to navštívit. Udělejte radost svým bízkým dárkovým poukazem!

FUN Arena Cheb
Potočiště 3, 350 02 Odrava

Tel
.: +420 737 878 891
Web
: www.funarenacheb.cz
E-mail
: fun@funarenacheb.cz
Facebook
: FUN Arena Cheb
Instagram
: fun_arena_cheb

Zdroj fotografií: Funarenacheb.cz