Na silnici mezi Stodem a Vsí Touškov došlo k vážné dopravní nehodě, při níž museli hasiči vyprostit řidičku z havarovaného Mini Cooperu pomocí hydraulického zařízení. Řidička byla transportována vrtulníkem do fakultní nemocnice v Plzni, doprava byla uzavřena.
V pátek ráno došlo na Plzeňsku k vážné dopravní nehodě mezi Stodem a Vsí Touškov. Hasiči museli kvůli záchraně řidičky použít hydraulické vyprošťovací zařízení a střechu vozidla odstřihnout, aby se k ní mohli dostat. Komunikace v místě nehody byla během zásahu zcela uzavřena.
Podle policejní mluvčí Eva Červenková šlo o ženu ročník 1965, která jela s vozidlem Mini Cooper ve směru od Stodu na obec Vsí Touškov. V pravotočivé zatáčce z dosud nezjištěných příčin přešla do silničního příkopu a havarovala.
Na místě zasahovali hlavně hasiči, kteří vyproštění provedli a předali posádkám Zdravotnické záchranné služby. Žena se poté středně těžkými až těžkými zraněními dostala do péče lékařů. Při zásahu byla komunikace na daném úseku uzavřena. Záchranou ji vrtulník transportoval do Fakultní nemocnice Plzeň.
Podle dostupných informací nebylo možné provést dechovou zkoušku z důvodu jejího zdravotního stavu a byl nařízen odběr krve. Přesnou příčinu a veškeré okolnosti dopravní nehody nadále vyšetřují policisté z územního odboru Plzeň venkov.
Řidička, ročník 1965, jela s vozidlem Mini Cooper ve směru od obce Stod na obec Ves Touškov. V pravotočivé zatáčce z dosud nezjištěných příčin přejela do silničního příkopu, kde havarovala,Eva Červenková
Zdroj: REGIONPLZEN.CZ


