Florbalisté Západočeské univerzity v Plzni vybojovali v polovině června v Praze na finálovém turnaji Univerzitní florbalové ligy bronzové medaile, první v historii školy. Po výhře 7:2 nad Pardubicemi prohráli v semifinále s Univerzitou Karlovou 5:8. Bronz sdílí s UJEP.
Celý článek si přečtěte zde:
PLZEŇSKO: Florbalisté ZČU Plzeň přivezli z Prahy historický bronz, první medaile v univerzitní lizeZdroj: REGIONPLZEN.CZ


