Nemocnice Nové Město na Moravě zařadila do provozu nový rozvážkový elektromobil v hodnotě 2,342 milionu korun včetně DPH. Vozidlo slouží k přepravě stravy pro pacienty, léků a zdravotnického materiálu v rámci nemocničního areálu. Nahradilo původní dieselový vůz z roku 2007 a denně ujede přibližně 12 kilometrů.
Celý článek si přečtěte zde:
VYSOČINA: Nemocnice v Novém Městě na Moravě nasadila nový elektromobil. Rozváží jídlo, léky i zdravotnický materiálZdroj: REGIONVYSOCINA.CZ


