Vláda navrhla novelu školského zákona, která by od září 2027 zakázala používání mobilů a dalších elektronických zařízení dětem v mateřských a základních školách včetně přestávek, družiny a jídelny. Výjimky jsou pro zdravotní či speciální vzdělávací potřeby, školy určí režim ukládání, pro Plzeňské školy zatím platí stávající pravidla.
Celý článek si přečtěte zde:
PLZEŇSKO: Vláda navrhuje zákaz mobilů v mateřských a základních školách, platit má od září 2027Zdroj: REGIONPLZEN.CZ


